Лідер

КАДОЧНІКОВ   Андрій   Олегович
Голова ВОГПО «Опора Вінниччини»


  Народився 19.07.1986 р. в м. Вінниця Вінницької області в сім’ї викладачів.
                                                         
У 2004 році закінчив СЗОШ № 25. Того ж року вступає до Національного університету Державної податкової служби України в м. Ірпінь Київської області на юридичний факультет. У 2009 закінчує навчання та здобуває ступінь спеціаліста з фінансового права.
                                                           
Трудову діяльність розпочав у 2009 році.
Працює на посаді юрисконсульта Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Міністерства соціальної політики України.

З 2009 року працює викладачем курсів «Основи правових знань» та «Основи трудового законодавства» у Вінницькому МЦПРІ «Поділля».

З жовтня 2013 року працює за контрактом з Вінницьким обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги при Вінницькому обласному управлінні юстиції

У 2010 році висуває свою кандидатуру на виборах депутатів Вінницької міської ради. Приймає активну участь у виборчій кампанії.    

З 2005 року займається науковою діяльністю. Є автором ряду науково-дослідницьких статей. Активно займається вивченням та дослідженням актуальних проблем теорії держави і права, податкового, банківського, цивільного права,міжнародного права. Проводить практичні дослідження  проблем осіб з інвалідністю, здійснює правозахисну діяльність.
              
 З 2011 року є членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

 З 2011 року є членом Координаційної ради молодих юристів при Вінницькому обласному управлінні юстиції.

У 2011 році разом з групою однодумців створює та очолює Вінницьку обласну громадську правозахисну організацію «Опора Вінниччини» з метою практичної реалізації власних напрацювань з захисту прав громадян та проведення просвітницької роботи.

З вересня 2011 року є членом Громадської ради при Вінницькій обласній Раді. 

З липня 2012 року по вересень 2013 року був Головою Відділення Асоціації правників України у Вінницькій області.

З 2013 року обраний членом Правничої Асамблеї Асоціації правників України на період 2013-2015 рр.  

З грудня 2012 року є членом Громадської ради при Вінницькій обласній Державній адміністрації.

У лютому 2013 року склав кваліфікаційні іспити у КДКА Вінницької області та отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Свідоцтво №809 від 04.02.2013 р. 

У травні 2013 року завершив навчання по програмі "Міжнародне право для захисту громадських інтересів" сертифікованій Европейським гуманітарним університетом м.Вільнюс, Литва та отримав диплом з відзнакою. 

У вересні 2013 року завершив навчання з прав людини та зверненях до Європейського суду з прав людини у Centre de la protection internationale у м. Страсбург, Франція та отримав відповідний Сертифікат.

У 2014 році отримав диплом Перших Київських державних курсів іноземних мов про завершення вивчення англійської мови.

Протягом 2016-2017 р.р. був тренером під час навчання патрульної поліції, дільничих інспекторів поліції та слідчих з курсу "Толерантність та недискримінація"  


Володіє українською, російською, англійською мовами.


 


GISMETEO: Погода по г.Винница Курс долара
Ми в соціальних мережах
     
Наші партнери
Українська Гельсінська спілка з прав людини