Візит до Европейського суду з прав людини та Ради Європи

          В період з 14 по 21 вересня 2013 року у м. Страсбург, Франція проходив тренінг для кращих представників правозахисної спільноти з  України, Молдови та Росії.

         Одним із представників України був голова ВОГПО «Опора Вінниччини» Андрій Кадочніков.

         Візит був насичений як спілкуванням з цікавими та досвідченими практиками зі звернень          до Європейського суду з прав людини, так і візитами у міжнародні організації під час яких була можливість познайомитись та поспілкуватись з працівниками цих органів.

         Тренінги проводили Карінна Москаленко та Оксана Преображенська, які є одними з найкращих фахівців у сфері захисту прав людини та представництва інтересів в Європейському суді з прав людини. Також була можливість поспілкуватись та обмінятись досвідом з колишніми юристами Європейського суду.

         Кожен з учасників проекту мав змогу представити фахівцям проекти заяв до ЄСПЛ які зараз готуються до подання та отримати висновок фахівця стосовно перспектив прийнятності та результатів розгляду такої заяви суддями ЄСПЛ.

         Також багато часу було присвячено дискусіям щодо вдосконалення механізмів захисту прав людини, виявлення актуальних проблем та обговорення шляхів підвищення якості заяв, що подаються до ЄСПЛ.

         Під час візиту голова ВОГПО «Опора Вінниччини» зустрівся з представниками партнерських організації з України, а саме з виконавчим директором Регіонального центру прав людини Андрієм Андросовим та виконавчим директором Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги Віталієм Місяцем. Українські юристи були присутніми на відкритих слуханнях Великою Палатою Європейського суду справи "Свінаренко та Сляднєв проти Російської Федерації".

        

    Після завершення слухання Голова ВОГПО «Опора Вінниччини» Андрій Кадочніков мав змогу зустрітись та поспілкуватись із суддею Європейського суду з прав людини від України Ганною Юдківською.

         Окремий день візиту до Страсбурга було присвячено відвіданню Ради Європи під час якого була змога поспілкуватись із юристом департаменту Ради Європи по виконанню судових рішень Європейського суду з прав людини Нікітою Коломійцем під час якої обговорювались проблеми виконання рішень та ефективні шляхи їх подолання.

         Також в учасників візиту була унікальна можливість поспілкуватись із головним секретарем комітету з прав людини та правовим питанням ПАСЕ Гюнтером Ширмером. Під час спілкування обговорювався стан забезпечення прав людини в країнах учасників тренінгу, зокрема в Україні.

            ВОГПО «Опора Вінниччини» вважає, що візит голови  організації Андрія Кадочнікова до Страсбургу, відвідання та знайомство з діяльністю таких важливих установ для правозахисного руху, є важливим кроком для розвитку організації та зміцненню правозахисного руху України. Здобуті практичні знання будуть використовуватись в безпосередній діяльності Вінницької обласної громадської правозахисної організації «Опора Вінниччини». 

 

GISMETEO: Погода по г.Винница Курс долара
Ми в соціальних мережах
     
Наші партнери
Українська Гельсінська спілка з прав людини