Міжнародний форум «Ми за мир у всьому світі!» в Болгарії

З 27 серпня по2 вересня 2012року на базі міжнародного молодіжного табору «Ямал» в м. Кітен (Республіка Болгарія) пройшов Міжнародний форум «Ми за мир у всьому світі!».

    Основна ідея форуму полягала в залученні молоді до історії, пропаганді ідеї миру, міжнародної дружби та міжкультурного діалогу.

Програма форуму гармонійно поєднувала в собі проведення майстер-класів та дискусійних майданчиків з культурно-розважальними та спортивними заходами. На форумі була організована робота радіо, щоденний випуск газети, відеожурналов.

У форумі-фестивалі взяли участь делегації всіх суб'єктів Уральського федерального округу Росії, представники країн далекого і ближнього зарубіжжя (Австрія, Болгарія, Німеччина, Ізраїль, Ірландія, Македонія, Казахстан, Киргизія, Португалія, Україна, Фінляндія, Швеція, Естонія). Загальна кількість учасників склала більше 200 чоловік.

Від України учать у Форумі прийняв Голова Вінницької обласної громадської правозахисної організації «Опора Вінниччини» Кадочніков А.О.

 У рамках освітньої програми для учасників були проведені більше 30 майстер-класів з різної тематики:

 - «Альтернативна реальність і інші нові тренди в маркетингу» від Філіна Данила, представника креативного інтерактивного агентства «Most Creative Club»;

 - «Соціокультурний аспект регіональної молодіжної політики» від Григор'євої Олени, професора Тамбовського державного університету;

 - «Вулична робота з молоддю» від Пеетера Тайму, керівника Ласнамяеского молодіжного центру (м.Таллінн, Естонія);

 - Тренди Російсько-Українського молодіжного співробітництва від Єфанова Антона, директора центру соціальних служб міста Херсона (Республіка Україна);

 - «Як поступити в закордонний університет і знайти гроші на навчання» від Тарадіна Лариси, заст. начальника управління розвитку міжнародної діяльності (Вища школа економіки);

 - «Профільні стажування у Франції» від Сергєєвої Ольги, старшого викладача Франко-Російського інституту ділового адміністрування;

 - «Не відмовляйте собі в задоволенні робити добро!», «Фестиваль пригод - масовий тренінг природних змін», «Реалізації програми« Кадровий резерв громадянського суспільства »,« Як пройти співбесіду »,

 - «Як провести Global Clаssroom. Як поділитися міжкультурним досвідом »,« Своя справа. Чи варто зв'язуватися? »,« Ефективне управління - ефективна команда »і багато інших.  

 У числі експертів форуму були представники міністерства закордонних справ Російської Федерації, апарату повноважного представника Президента в Уральському федеральному окрузі, виконавчих органів влади суб'єктів УФО, координаційних рад співвітчизників, консульства Росії в місті Варна.  

          Однією з подій форуму-фестивалю стала виставка міжнародних проектів, де учасники змогли поділитися досвідом реалізації міжнародних проектів. Делегації регіонів УФО презентували найцікавіші проекти в сфері міжнародного молодіжного співробітництва з метою об'єднання зусиль та залучення іноземних партнерів для подальшого їх просування.

  Форум-фестиваль був високо оцінений гостями та експертами як «ефективний міжнародний майданчик для зміцнення міжнародного молодіжного співробітництва, міжнародної дипломатії, яка набуває все більшу роль і силу в сучасному світі».

 Участь у даному форумі Голови ВОГПО «Опора Вінниччини» Кадочнікова А.О. дозволило розширити коло потенційних партнерів в реалізації цілей організації, а також розширити можливості для організації проектів за участю представників різних іноземних організацій.

GISMETEO: Погода по г.Винница Курс долара
Ми в соціальних мережах
     
Наші партнери
Українська Гельсінська спілка з прав людини