Проведення круглого столу до Дня незалежності України

           23 серпня 2012року, в приміщенні бібліотеки ім. Тімірязєва, було проведено круглий стіл до Дня незалежності України на тему: «21 рік незалежності України: здобутки та перспективи»

         Круглий стіл було проведено Громадськими радами при Вінницькій обласній Раді та при Вінницькій ОДА, за сприяння директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва Морозової Н.І.

         Відкрив урочистий круглий стіл Голова громадських рад – Прудиус Пилип Григорович.

         Ведучим круглого столу був Голова Вінницької обласної громадської правозахисної організації «Опора Вінниччини» Кадочніков А.О.

         Під час засідання було визначено основні етапи розвитку молодої незалежної держави – України, а також розглянуто перспективи розвитку держави та зокрема Вінницької області на наступні роки.

         Зокрема під час свого виступу Кадочніков А.О. зазначив, що останній період розбудови держави видався складним, адже країна перебуває у процесі таких реформ як судова, адміністративна, медична, освітня, податкова, пенсійна та ін. Також Кадочніков А.О. додав, що Україна на даний момент переходить до нового етапу розвитку – конституційної модернізації, яка здійснюватиметься фахівцями та представниками громадськості, які включені до складу Конституційної Асамблеї, створеної Указом Президента України від17 травня 2012р.Мета конституційної модернізації – розробка змін до Конституції України, які б відповідали вимогам сучасності, сприяли розбудові української державності та відповідали б європейським стандартам визначеним зокрема у рекомендаціях Висновку Венеціанської комісії «Про конституційну ситуацію в Україні».

         Голова Вінницької обласної молодіжної організації «Молодь Вінниччини» Михайлов А., під час свого виступу розповів про роль молоді у розбудові молодої незалежної держави – України, зокрема про стан молодіжної політики держави, наголосив на необхідності активізації і консолідації молодіжного руху та спрямування його на розбудову України.

         Питання стану реалізації прав інвалідів в Україні та державну політику в цьому напрямі розкрила представниця Вінницької обласної громадської організації «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця». Зокрема під час виступу були обговорені такі питання як підвищення захищеності прав осіб з інвалідністю, покращення стану безбарєрності у Вінницькій області, забезпечення участі у виборах інвалідів з вадами зору, а також необхідність реальної реалізації ратифікованої Україною Конвенції ООН «Про права інвалідів».

         Підсумовуючи обговорені питання, учасники круглого столу дійшли до висновку про необхідність підвищення активності громадськості та покращення інформованості громадян про їх права та можливості.

         Закриваючи круглий стіл, Голова ВОГПО «Опора Вінниччини» Кадочніков А.О. привітав усіх учасників з Днем незалежності України та побажав і надалі бути активними учасниками громадянського суспільства та гідними незалежної держави – України. 

        

GISMETEO: Погода по г.Винница Курс долара
Ми в соціальних мережах
     
Наші партнери
Українська Гельсінська спілка з прав людини