Оператори котельні

Професія

«Оператор котельні»

 

 

  Любі друзі якщо ви хочете опанувати серйозну та цікаву технічну професію, яка користується попитом на ринку праці, Вінницький  міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» запрошує на навчання за професією «Оператор котельні».     

          Перш за все хотілося б наголосити, що зазначена професія вимагає дуже серйозного ставлення до навчання і проходження практики, оскільки від якісної роботи оператора котельні залежить чи будуть споживачі вчасно отримувати тепло і гарячу воду в себе в будинках, чи зможуть виробляти продукцію підприємства, заводи, фабрики.

         Для того щоб слухачі отримали якісну освіту на базі центру створені навчальні класи, в яких є необхідне сучасне методичне та матеріально-технічне забезпечення.

         Для гарного засвоєння лекційного матеріалу викладачі і слухачі користуються плакатами та літературою, як в друкованому так і в електронному виді, які переглядають з комп’ютера, або ж з екрана через проектор.

 

 

 12

 

 Оператори котельні вивчають:

- систему газопостачання котелень;

- систему гарячого водопостачання та опалення;

- будову та роботу помп;

- принцип роботи контрольно вимірювальних приладів, приладів      обліку;

- роботу систем автоматики котельні.

вивчають будову, принцип роботи водогрійних та парових котелень різної потужності, без яких неможливі більшість виробничих процесів.

325

         Знайомляться з будовою, принципом роботи обладнання хімічної очистки води, роботою лаборантів. Вивчають вплив якості води на

роботу теплотехнічного обладнання.

                  Для повторення пройденого матеріалу та отримання більш глибоких знань про специфіку роботи котелень та їх обладнання слухачі самостійно працюють з технічною та нормативно-правовою літературою.  

           На базі центру функціонує водогрійна котельня з сучасними котлами однієї з провідних компаній, тому закріплення набутих знань, які отримали слухачі в навчальних класах, підвищує якість засвоєння матеріалу.

в4

         Практику наші слухачі проходять в котельнях ДП «Вінницяоблтеплоенерго», в яких розміщуються парові та водогрійні котли різної потужності. Це дає можливість краще     підготуватись до самостійного виконання робіт.

 12378

         На даний час більшість процесів, які проходять в котельні автоматизовані, що значно полегшує роботу операторів, робить її безпечнішою, тому в багатьох котельнях можна зустріти операторів – жінок.

         Професійна підготовка здійснюється за ліцензією  Міністерства освіти та науки України протягом 2,5-х місяців. По закінченню курсу навчання за результатами державних іспитів, слухачі отримують:         

         1.Свідоцтво державного зразка про набуття робітничої  професії.

         2.Посвідчення на виконання робіт з підвищеною небезпекою.     

       В склад екзаменаційної комісії входять інспектора Держгірпромнагляду.

         Всі іногородні слухачі забезпечуються гуртожитком. У вільний від занять час слухачі відвідують тренажерну залу, бібліотеку, різноманітні гуртки, виставки, концерти.

         Навчання слухачів - інвалідів фінансує держава та передбачено безкоштовне харчування в столовій центру.

         Здійснюємо навчання осіб за їх власний рахунок, та за рахунок підприємства.

        Запрошуємо, всіх хто цікавиться якісною освітою, звертатись за адресою:

м. Вінниця, вул. Пирогова, 135-А,

 а бо ж телефонувати за номером

 

 (0432) 68-02-60,   68-02-61

 

e-mail: podilvrc@ukr.net

GISMETEO: Погода по г.Винница Курс долара
Ми в соціальних мережах
     
Наші партнери
Українська Гельсінська спілка з прав людини